Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobry fryzjer w Cieszynie, kogo znacie ?

Dobry fryzjer w Cieszynie, kogo znacie ?

Witam panie, ale może i panów :D Szukam sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Mam dylemat przed zmianą, jakiej chciałabym dokonać na swoich włosach :) Czekam i dziękuję.

Kidi

Posty: 8

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

Fajae

Posty: 22

 
Mnie zależało na idealnym fryzjerze w Cieszynie na wesele. Szczerze to jest dylemat. Zwykłe podcięcie włosów zrobi ci każdy. Gorzej, jak sobie umyślisz coś oryginalnego. Wiem, iż tak jest. Już wówczas „pani Małgosia”:) nie do końca jest pewna, czy da radę. Na pewno pożądane byłoby wejść do salonu i po prostu porozmawiać.

truskaweczka123

Posty: 25

 
Jak dobry fryzjer w Katowicach to polecam tę firmę http://www.stepienkosmetyka.pl. Na rynku od lat. Ja korzystam już do roku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Usługi mają najwyższej jakości, kosmetyki dobrej klasy, które nie niszczą włosów, a je odżywiają. Super sprawa.

kuBawodzu

Posty: 17

 
Teraz makijaż permanentny w Katowicach to żaden problem. Ale wiadomo, iż warto dowiedzieć się nieco więcej na temat salonu kosmetycznego, w którym chcemy go wykonać. Powiem tak, iż im więcej informacji o usługach, tym dla nas bezpieczniej. Też tak szukałam :)

Lupusx

Posty: 13

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wtedy ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

Fajae

Posty: 28

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

icee

Posty: 27

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, iż nie będziecie miały problemów.

Miner-ooo

Posty: 25

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Kaazz

Posty: 12

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

Owijasek6

Posty: 10