Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Główka fryzjerska, polecicie coś ?

Główka fryzjerska, polecicie coś ?

Pilnie szukam taniej hurtowni fryzjerskiej. Pomóżcie znaleźć jakieś rzeczowe miejsce, gdzie produkty nie mają kiepskiej jakości.

lalunik

Posty: 8

 
W tej hurtowni kupiłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają bardzo dobre wytrzymałe tworzywo. Dlatego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, że będzie to cenna dla was opinia. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

kerad17

Posty: 18

 
Jeśli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają bardzo atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

alibastek

Posty: 12

 
Szukałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bo kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, bo niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

GriX

Posty: 19

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bo widzę, że mają dobrej jakości wyroby, renomowanych producentów.

@marcelko

Posty: 18

 
Jeżeli zależy wam na wysokiej jakości artykułów fryzjerskich to z cała pewnością ta hurtownia będzie wam odpowiadała. Ja już od dawna robię tam zakupy i nie narzekam. Ceny mają niezmiernie atrakcyjne, wszystko jest ok. Towar szybko wysyłają. Polecam.

azBee

Posty: 18

 
W moim salonie też przydałby się remanent i zakup nowych artykułów fryzjerskich. Szperałam ostatnio w sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc do zakupów online. Ale widzę, że i ta hurtownia jest ok. Przyciągają dobre ceny, także być może tutaj się zakotwiczymy:) Zdecydowanie wolę online, niż jeżdżenie po sklepach.

dogory_23

Posty: 10

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

bertor

Posty: 11

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje małe hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Doskonała sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to idealne rozwiązanie.

Haneczkaaa

Posty: 17