Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie wykonują zabieg korekty zmarszczek ?

Gdzie wykonują zabieg korekty zmarszczek ?

Witam, szukam informacji na temat mikrodermabrazji, czy jest to bezpieczny zabiegi gdzie w kielcach można taki sobie wykonać. Dzięki:)

jariko45

Posty: 11

 
Nigdy nie zastanawiałam się nad takim zabiegiem modelowania ust. Gabinet z kielc widać, że jest profesjonalny, natomiast wciąż mam obawy. Nikt z moich znajomych nie próbował więc muszę jeszcze zgłębić trochę informacji, natomiast jestem jak najbardziej chętna by dodać swoim ustom trochę piękności.

ZeljkoF

Posty: 23

 
A ja zdecydowałam się, bo o modelowaniu ust marzę już od kilku lat, jestem umówiona w gabinecie w kielcach na pierwszą rozmowę. Mam nadzieję, że nie nie zmienię decyzji. Jak będzie po, dam znać:)

Anjinsaan

Posty: 17

 
Osobiście, albowiem z doświadczenia polecam niesłychanie doświadczone miejsce, gdzie rewelacyjnie robią zabiegi modelowania ust, gabinet mieści się w kielcach, oto link do ich strony http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust/.

mamamijaa

Posty: 15

 
Jak szukacie laseroterapii w kielcach to tak rzeczywiście ten gabinet jest bardzo dobry. Mają bardzo dużo pozytywnych opinii, a i nawet moja znajoma robiła sobie w nim zabieg depilacji.

Marioleczka

Posty: 17

 
Bez korekty zmarszczek, jaką sobie zrobiłam ostatnio nie wyobrażam sobie swojego wyglądu. Czuję się teraz niezwykle dobrze, wobec tego naprawdę wszystkim polecam, żeby nie obawiali się i chętnie z takich zabiegów korzystali. Gabinet w kielcach robi to najlepiej.

MociMOC

Posty: 20

 
Ja na waszym miejscu nie szukałabym innej medycyny estetycznej niż proponowany gabinet z kielc. Sama tam chodzę i jeszcze nigdy nie stało się tak, żebym była niezadowolona. Korzystałam z mikrodermabrazji i depilacji woskiem. Być może pokuszę się o korektę zmarszczek. Pełen profesjonalizm.

snuwek

Posty: 18

 
Z leczeniem trądziku jest rzeczywiście różnie. Ostatecznie skończyłem w gabinecie w kielcach na laseroterapii. I wcale nie miałem gigantycznych nadziei, iż w końcu uwolnię się od pryszczy. Jestem tym niezwyklej usatysfakcjonowany, iż efekty były dla mnie niesamowitą niespodzianką. Polecam każdemu, kto nosi pryszcze:)

kuBawodzu

Posty: 15

 
To rewelacyjny zabieg, zresztą o laseroterapii mówi się teraz bardzo dużo. W kielcach jest gabinet, w którym można zrobić sobie takie fotoodmładzanie. Osobiście mam dopiero zamiar pójść, ale kilka koleżanek już jest po i nie pozostaje mi nic innego jak dorównać im i zrobić to samo. To jedyny taki zabieg, który rzeczywiście zrobił na mnie tak ogromne wrażenie.

87-maciuś

Posty: 13

 
Miałam kiedyś chrapkę na modelowanie ust, byłam nawet w jednym z gabinetów w kielcach pytać o taki zabieg, niemniej jednak potem zrezygnowałam, bałam się, że coś może wyjść nie tak, niemniej jednak opinie są o zabiegu kwasem hialuronowym spoko, więc może jeszcze kiedyś, kto wie...?

tombruce

Posty: 25