Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

salon urody w Krakowie, polecicie ?

salon urody w Krakowie, polecicie ?

Chcę skorzystać z profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jaki gabinet kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie stale chodzicie i jesteście zadowolone? Czekam i z góry dziękuję.

Elumino56

Posty: 8

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

kuBawodzu

Posty: 15

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

giena1977a

Posty: 9

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam własnej, albowiem jest fachową osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, gdyż w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Yuri20

Posty: 13

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Yuri20

Posty: 12

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi idealnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

sgemino

Posty: 6

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

michaellla

Posty: 14

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, natomiast musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

Morchepl

Posty: 28

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Klarka45

Posty: 13