Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zabieg na cellulit

Zabieg na cellulit

Chyba przyszedł czas i na mnie. Skóra w kiepskiej kondycji, co sądzicie o mezoterapii? Jest jakiś dobry gabinet w Rzeszowie, który zdążyłyście sprawdzić?

waldek3551

Posty: 13

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, iż takie zabiegi są skuteczne, lecz nie niezwykle mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, iż laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze troszkę poczekać, żeby w końcu sięgnąć z jego dobroczynnej mocy :)

alidoli

Posty: 22

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej profesjonalnych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

vincek

Posty: 23

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

TomekK

Posty: 10

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezwykle w porządku. Niezwykle się cieszę, bo czułam się mega nieatrakcyjnie.

zakk87

Posty: 25

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i bardzo się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

12erBis

Posty: 29

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w doświadczonym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednakże mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

saradonin

Posty: 17

 
Ja jakoś nie niesłychanie wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeżeli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, iż u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, które są chwalone przez pacjentki, natomiast sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

Bryzyt1

Posty: 21