Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

warsztat Gdynia, gdzie warto ?

warsztat Gdynia, gdzie warto ?

Poszukiwana jest profesjonalne blacharnia w Gdyni, która usuwa szkody z OC i AC. Byłoby dobrze gdyby mogli przygotować dla mnie samochód zastępczy. Jeśli macie kogoś solidnego to dajcie mi znać.

Bączeak

Posty: 3

 
Korzystałem z pojazdu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

Jasio234

Posty: 3

 
Profesjonalne blacharstwo samochodowe można znaleźć w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/blacharstwo/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

Hezis

Posty: 5

 
Nigdy nie poszukiwałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie uprzednio i wówczas na czas się pozyskamy.

Nikuś23

Posty: 2

 
Dobrze przygotowany warsztat, który proponuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich specjalistów to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

xtigerx

Posty: 4

 
Mnie mechanicy z Gdyni niesłychanie pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, natomiast przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

esdoen1

Posty: 11

 
Znalezienie profesjonalnego blacharstwa samochodowego łatwe nie jest. Trzeba pamiętać, że jeśli chce się mieć bardzo dobre efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeśli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

noman1

Posty: 9

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wtedy bez problemów można u nich naprawiać, bo cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

090913123

Posty: 19

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Ważne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Marioleczka

Posty: 2

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

Klumer5

Posty: 6