Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wirtualny alkomat, który ?

wirtualny alkomat, który ?

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się często przydał.

56_@qwer

Posty: 2

 
Pamiętacie, iż jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To niezmiernie istotne, bowiem u kobiet wygląda to w przeciwnym wypadku , a u mężczyzn jeszcze w przeciwnym wypadku . Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, iż jedni mogą wypić wiecej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

Yuri20

Posty: 2

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, niemniej jednak roiłem symulacje. Widzę, iż jest ogromna różnica między kobietami i mężczyznami. Widać, iż my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

Marioleczka

Posty: 3

 
Skorzystałem z kalkulatora promili alkoholowych na stronie https://alco.fun i jestem niezmiernie zaspokojony. Wszystko poszło jak trzeba, porównywałem ze zwyczajnym alkomatem i faktycznie się wszystko zgadza.

Miner67

Posty: 2

 
Najczęściej na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że wiele czasu mój organizm nie potrzebuje na spalenie alkoholu. To mnie naprawdę bardzo cieszy.

labuh

Posty: 4

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, ale roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

kombo87

Posty: 11

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

Nikuś23

Posty: 2