Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

samochód zastępczy Gdynia, dobra firma ?

samochód zastępczy Gdynia, dobra firma ?

Znacie kogoś, kto proponuje lakiernictwo w Gdyni? Mam do pomalowania maskę i błotnik. Chcę żeby mi dobrze dopasowali lakier do tego starego, który mam.

12erBis

Posty: 1

 
Większość napraw wykonuje sam także nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

Lupusx

Posty: 4

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, która oferuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

090913123

Posty: 2

 
Warsztatów, które mają pomoc drogową w Gdyni jest bardzo dużo. To dobre rozwiązanie, bo dzwonimy do nich, jeśli samochód się zepsuł. Oni przyjadą i go zabiorą. Następnie bardzo szybko rozpoczną szukanie przyczyny awarii. Mamy lepszą cenę za takie usługi, dlatego warto wybierać właśnie taki warsztat samochodowy.

TomekK

Posty: 3

 
Większa część napraw wykonuje sam zarówno nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

pawel253

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o mechanika z Gdyni to ofertę macie tutaj https://autodobrucki.pl/mechanika/. Korzystałem z ich usług i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z efektów. Należałoby się do nich zgłosić, a na pewno Wam również pomogą.

Jasio234

Posty: 3

 
Jeśli zleca się blacharstwo w Gdyni to trzeba sprawdzać czy korzystają tam z najnowszych rozwiązań, bo tylko wówczas nasz samochód jest w stu procentach bezpieczny. Dla mnie znaczące są efekty, a nie tylko niesłychanie niskie ceny za usługę.

Nikuś23

Posty: 3