Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Witajcie!

Za trzy miesiące wyjeżdżam na 2 tygodnie do Włoszech, skąd pochodzi mój mężczyzna. Póki co jeszcze nie jesteśmy rodziną, dlatego też chcę wykonać porządne wrażenie na jego rodzinie. Wymagam krawcowej z Wrocławia, jaka uszyję mi kostium na miarę we włoskim stylu.

Aneta.

Humerek

Posty: 19

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w jakim faktycznie szyją na miarę nie tylko ciała, ale i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, wobec tego tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

MBsmoke

Posty: 22

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są faktycznie znakomicie wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Doskonale leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że otrzymanie coś kiepskiego a tu niespodzianka :)

Kidi

Posty: 21

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieduże pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę natomiast od razu zobaczysz na co jest ich stać. To świetna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, lecz i każdej, która zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, że używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją świetnie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

karmelaniolek

Posty: 26

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno odszukać krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Ważna jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, a nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, bowiem to zakład na czasie.

agapod17

Posty: 22