Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

Kitas

Posty: 3

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Milenoss

Posty: 10

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

Hunka

Posty: 2

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Olim34

Posty: 19

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

Klara323

Posty: 2

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

Kitas

Posty: 2

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

Noruhe

Posty: 2

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Właśnie Naturikke to kosmetyki naturalne w pełni hipoalergiczne, a to nie jest zawsze takie oczywiste. U mnie cera mieszana i częściowo sucha. Najgorzej to mam w okolicy nosa, ciągle czerwone plamy mi wyskakują, dlatego kwas hialuronowy na zmianę z kolagenem stosuję i całkiem niezłe wyniki muszę przyznać. Oczywiście to marka bardziej dla dojrzałych kobiet, bo jednak cera w pewnym wieku wymaga zupełnie innego podejścia pielęgnacyjnego.

namok

Posty: 3