Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skup laptopów, jaka firma ?

Skup laptopów, jaka firma ?

Hej, jak znacie jakiś tani serwis laptopów, dobrze też gdyby działał online i w ramach usługi miał kuriera to dajcie znać.

Thaniell

Posty: 11

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

Robuś

Posty: 22

 
Ceny w skupie laptopów są rzeczywiście inne. Jedni dadzą ci więcej inni mniej. Najlepiej zrobić sobie listę najczęściej polecanych i w ten sposób pokombinować, żeby wyciągnąć dla siebie nie ulega wątpliwości jak najwięcej.

gregcie@

Posty: 11

 
Sprzęt padł mi nagle, a pracę trzeba było skończyć. Trafiłem do taniego serwisu laptopów. Na jakość wykonanej usługi nie narzekam. Tak więc po prostu trzeba trafić na dobre miejsce i tyle.

bertor

Posty: 11

 
To skup laptopów, gdzie sprzedałem swój sprzęt http://komputerytopserwis.pl. Szybka wycena, która niezwykle mi spasowała i kurier do domu.

tomalix

Posty: 21

 
Z tanim serwisem laptopów też miałem przeboje. Lecz dobrze, iż skończyło się ok :) Miałem nóż na gardle, więc działałem po omacku, nie badając rynku i tak można skończyć najgorzej jak tylko się da.

zeroo13

Posty: 17