Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Stare lampy

Stare lampy

Yo,
znacie porządny sklep ze starymi lampami i żyrandolami? Zależy mi na kupnie lampy, moja mama kocha starocia a ma urodziny niebawem.
Czekam na informacje.

Krzysio

Posty: 16

 
Witam, ja swoja lampę odnawiałam w sklepie „archiwum” i jestem niesłychanie zadowolona z efektów, i niesłychanie polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie bowiem uważam, że to najlepszy sklep gwarantujący fachowe usługi i najwyższą jakość w niesłychanie przystępnych cenach. Także sprawdźcie sami.

Pozdrawiam gorąco.

Morchepl

Posty: 24

 
Hejka, bardzo interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam zakupić sobie lampę i chciałabym ją zakupić z fachowego sklepu, w jakim będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki znajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Piotr_21

Posty: 16

 
Dzień dobry, jeżeli chcecie oddać żyrandol do odnowy to niezwykle idealnym rozwiązaniem jest „archiwum” tam najlepiej zajmom się waszym żyrandolem. Pracują tam niezwykle doświadczone osoby, które znają się na rzeczy i niezwykle staraninie wykonują swoja pracę.

Będziecie zadowoleni z usług które oni tam zapewniają oraz z niezwykle atrakcyjnych cen.

Bialy_Wilk

Posty: 25

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, natomiast nie mam pewności bowiem nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

vokalek

Posty: 24

 
Cześć, bardzo zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej albowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić albowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

kerad17

Posty: 17

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niezwykle często mówi o sklepie „archiwum” bowiem to w nim niezwykle często kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz sporo innych staroci. Są one niezwykle śliczne i z tego co wiem niezwykle wartościowe. Mówiła, iż na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

CzarnyBlant

Posty: 24

 
Dzień dobry, bardzo lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zapewnić, iż najlepszy sklep to „archiwum” w nim odnajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go bardzo.

Posiada on swoją stronę www.archiwumlamp.pl na niej odnajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

tombruce

Posty: 25