Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotografia wnętrz Zielona Góra ??

fotografia wnętrz Zielona Góra ??

Żąda fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

Dosti

Posty: 1

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

namok

Posty: 2

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

Marioleczka

Posty: 2

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

frustrus

Posty: 5

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Klaudi

Posty: 8

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie wykonać coś szczególnego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Grabow12

Posty: 2

 
Jeżeli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo fotografie robi się we własnym zakresie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

Anonim.KuBa

Posty: 21

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie fotografie zlecić.

Kruczek23

Posty: 7