Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Wodoodporne torby żeglarskie - sklep online ?

Wodoodporne torby żeglarskie - sklep online ?

Witam, gdzie można kupić sprzęt taki jak oświetlenie osobiste czołówki? Jeśli znacie jakiś sklep godny polecenia, podeślijcie link. Dzięki.

@marcelko

Posty: 11

 
Na narty miałem kiedyś tragiczny kask, bez żadnej wartości jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa – kupiony w supermarkecie pod nazwą coś tam takiego. Teraz skorzystałem z oferty kasków narciarskich alpina i jestem mega zadowolony. Już w zeszłym roku w nim jeździłem – to się nazywa klasa i jakość.

tombruce

Posty: 25

 
Miałam kiedyś zwykłe nosidełko dla swojej Emilki, ale nie zdało egzaminu, kiepska jakość. Kupiłam w aktywnym rodzicu nosidełko turystyczne dla dzieci dobrej klasy ze stelażem, po prostu super. Polecam taki profesjonalny sprzęt dla swojego malucha.

juron

Posty: 15

 
A my z rodzinką na wypad pod namiot kupiliśmy sobie wodoodporne plecaki żeglarskie. Nic w nich nie przemaka, wszystko się mieści, nie są ciężkie. Te cechy plecaczków najbardziej odpowiadały naszym wymaganiom a raczej wypadu pod namiot i dlatego wybraliśmy właśnie je:) Proponujemy je właściwie na każdy wyjazd, bo nigdy nie wiadomo, co może nam się przytrafić.

gregBard

Posty: 16

 
Mam zamiar wyjechać na narty, albo rozpocząć w tym roku przygodę ze snowboardem. Jeśli chodzi o kaski snowboardowe to chyba wybiorę też coś z alpiny. Jak dla mnie to najlepsza z możliwych opcja. Mam narciarski taki więc pójdę tym samym tropem zwłaszcza, że jest idealny i się sprawdził w moim wypadku.

y_00023

Posty: 12

 
Polecam to oświetlenie osobiste po zmierzchu, mnie pomaga nawet wieczorem kiedy siedzę przy komputerze, a nie chcę przeszkadzać reszcie. Przydaje się w wielu sytuacjach, warto coś takiego mieć.

Blant

Posty: 18

 
Wszystko do żeglowania znajdziesz tutaj http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/WORKI%2CPLECAKI%2CTORBY-ZEGLARSKIE%2C-WODOODPORNE-ORTLIEB/84. Przede wszystkim są tu dobrych firm wodoodporne torby żeglarskie. Sam kupowałem, więc polecam.

gruszkk7

Posty: 26

 
Jeśli wybieracie się na jakąś morską lub deszczową wyprawę to najlepiej wyposażcie się w wodoodporne worki żeglarskie są najlepsze, przede wszystkim lekkie, nie jak różne torby, plecaki itp. na stronie tego sklepu odszukałem naprawdę coś fajnego dla siebie. Polecam przejrzeć jego ofertę, bowiem są tu renomowani producenci. Pozdrawiam.

dabuchus56

Posty: 11