Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to idealne rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

dabuchus56

Posty: 11

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

alidoli

Posty: 22

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Blitz55

Posty: 19

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż mnóstwo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, przede wszystkim panie kadrowe.

tomalix

Posty: 21

 
Coraz częstsze jest to, że nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach wyjątkowych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Lupusx

Posty: 14

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

atomuuuu55

Posty: 15

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

cinto

Posty: 14

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie istotne dane o terminach swoich urlopów.

CzarnyBlant

Posty: 24

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby zatem, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić należyte dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

joziaaaaq23

Posty: 20

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Hhhhhh1

Posty: 23